ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

Економічний факультет

Код спеціальності – 071 Облік і оподаткування
Освітньо-професійна програма: Облік і оподаткування
Денна форма (1 курс):
Ліцензований обсяг – 25 місць
Максимальна кількість державних місць – 5 місць

Вартість навчання за рік – 16 690 грн

Заочна форма (1 курс):
Ліцензований обсяг – 5 місць
Максимальна кількість державних місць – немає

Вартість навчання за рік – 11 680 грн

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти:

 • Українська мова та література
 • Математика
 • Географія або іноземна мова

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти  для окремих спеціальностей для небюджетних конкурсних пропозицій і в заяві вступника зазначено: «претендую на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб»:

 • Українська мова та література
 • Історія України
 • Біологія або географія

або

 • Українська мова та література
 • Іноземна мова
 • Географія або біологія

Мінімальний прохідний бал на державну форму навчання у 2019р.183,837

Середній прохідний бал для вступу на платну форму навчання у 2019р. – 162

Вступники на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення, можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного балу не менше ніж 125,000

Мінімальна кількість балів для допуску до участі у конкурсі виключно на платну форму навчання 100

Розрахувати конкурсний бал>>

Причини обрати освітньо-професійну програму «Облік і оподаткування» в НаУОА:

 • отримаєте якісні освітні послуги в галузі державних та корпоративних фінансів, та інших складових фінансового ринку;
 • досконало вивчите англійську мову за адаптованими до вимог обраної спеціальності програмами, що створить для Вас неабиякі конкурентні переваги на ринку праці;
 • навчитеся працювати в команді та розв’язувати складні задачі в умовах неповної інформації та суперечливих вимог;
 • опануєте мистецтво самопрезентації та ефективної комунікації з оточенням;
 • поринете у неймовірно цікаве студентське життя.

 

За спеціальністю «Облік і оподаткування» Ви зможеш отримати:

 • ступінь бакалавра з обліку і оподаткування
 • ступінь магістра з обліку оподаткування
 • ступінь доктора філософії з менеджменту або прикладної математики.

 

Можливості працевлаштування:

Бакалавр у галузі обліку і оподаткування може обіймати  посади бухгалтерів, фінансових менеджерів, економістів-аналітиків на підприємствах, в бюджетних установах, у банках, страхових компаніях та інших фінансових установах державного та приватного секторів економіки; державниих та приватних аудиторів, інспекторів-ревізорів; державних податкових інспекторів; експертів з економічного аналізу.

Додаткові можливості:

 • участь в програмах академічної мобільності та отримання подвійного диплому в одному із європейських вузів;
 • паралельне навчання на іншому факультеті НаУОА з метою здобуття другої вищої освіти;
 • вивчення, окрім англійської, інших іноземних мов за сертифікатними програмами НаУОА;
 • здійснення наукових досліджень та участь у студентських конференціях, конкурсах та брейн-рингах з питань розвитку національної та світової економіки;
 • навчання у Школі молодіжного підприємництва НаУОА щодо започаткування власної справи;
 • поєднання працевлаштування та навчання за індивідуальним графіком після закінчення 3 курсу;
 • заняття улюбленим видом спорту: футболом, тенісом, баскетболом, шейпінгом, волейболом, степ-аеробікою тощо;
 • вдосконалення лідерських здібностей у студентських органах самоврядування та багато іншого.

Перелік та зміст обов’язкових для вивчення навчальних дисциплін:

цикл загальної підготовки: Англійська мова, Історія УкраїниФілософіяУкраїнська мова (за професійним спрямуванням), Основи педагогіки та психології, Історія української культури та Острозької академії;
цикл професійної підготовки: Англійська мова за професійним спрямуванням, Політекономія, МікроекономікаМакроекономіка, Вища математика, Математична логіка, Сучасні інформаційні технології, Історія економічних вчень, Статистика, Економіка підприємстваМенеджментМаркетинг, Гроші і кредит, Фінанси, Бухгалтерський облік (загальна теорія), Фінанси, Фінансовий облік І, Облік у бюджетних установах, Фінансовий облік ІІ, Бюджетна система, Податкова система, Фінанси підприємств,  Страхування, Економічна діагностика підприємства, Аудит,

Основи проектного менеджменту, Оцінка фінансового ринку.

 

Перелік та зміст навчальних дисциплін за вибором студента:

цикл загальної підготовки: Національна безпека України, Історія музичного та образотворчого мистецтваОснови ділового етикету, Театр та театральні студії, Правове регулювання діяльності підприємств, Теорія ймовірностей та математична статистика;
цикл професійної підготовки Блок 1: Аналіз світової економіки: регіональний аспект, Моніторинг макроекономічної динаміки, Фіскальна політика України, Економіка праці та соціально-трудові відносини, Облік у банках, Звітність підприємств, Управління підприємством на платформі 1С, Управлінський облік, Моніторинг міжнародних фінансів, Вартісний аналіз та інжиніринг, Міжнародні стандарти обліку і звітності, Облік у галузях національної економіки, Облік і звітність в оподаткуванні.

цикл професійної підготовки Блок 2: Глобальна регіональстика, Моніторинг макроекономічної динаміки, Фіскальна політика України та зарубіжних країн, Економіка праці та соціально-трудові відносини, Big Data для бізнесу, Звітність підприємств, Управління підприємством на платформі 1С, Управлінський облік, Моніторинг міжнародних фінансів, Вартісний аналіз та інжиніринг, Економіко-математичне моделювання, Облік у галузях національної економіки, Облік у зарубіжних країнах.

Вас можуть також зацікавити такі спеціальності: міжнародні фінансидержавні та корпоративні фінансиекономічна кібернетикафінанси, банківська справа та страхуванняоблік і оподаткуванняцифровий маркетинг, комп’ютерні науки.

Контактна особа:

Наталія Анатоліївна Мамонтова

(098) 799-90-39

nataliya.mamontova@oa.edu.ua

Скачати відео

Відгуки студентів

Я часто зустрічаю банальні питання сьогоднішніх абітурієнтів чи варто вступати в Оа? Як тут? Що обрати? ОА чи НУВГП? Я, студент четвертого курсу, спеціальності облік і аудит. За ці чотири роки я жодного разу не пошкодував про свій вибір. Можливо так може сказати кожен студент про свою альма-матер, але не кожен може згадати такі моменти навчання, коли на конференції два кандидати економічних наук в повну силу сперечаються з приводу актуальних питань обліку. Ви можете собі уявити суперечку двох практикуючих бухгалтерів? Лише, оцініть той багаж знань та досвіду, що можна отримати на таких заняттях. Не кожен студент іншого вузу може сказати, що його науковий керівник цілком і повністю занурився в проблемні питання роботи. Коли я пишу в курсовій «ми дослідили» це означає, що я висвітлив своє бачення, керівник – витратив вдвічі більше часу, відредагував мою роботу, але залишив моє бачення і мої рішення. Незважаючи на значну географічну віддаленість від всеукраїнських центрів освіти, в Острозі за час становлення академії як національного університету з науково-дослідним ступенем, містечко перетворилося в справжній студентський кампус.

Михайло Карпович
студент 4 курсу, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з обліку і аудиту


Напевно, вас цікавить чому саме економіка, чому облік? Відповідь проста – мені це подобається, подобається точність, однозначність, та саме головне – перспективи здобуття престижної роботи. Список того, що можеш отримати з дипломом бухгалтера міжнародного рівня, просто безмежні. Весь господарський комплекс нашої Вітчизни використовує бухгалтерський облік, завдяки інструментарію обліку можна повністю описати і «виміряти» підприємство.

Оксана Менделюк
студентка 4 курсу


На кафедрі обліку працюють чудові викладачі, професійні якості яких, аж ніяк не поступаються позитивному мисленню, почуттю гумору і відповідальності. В академії створені чудові умови для вивчення іноземних мов, зокрема англійської. Ви можете підібрати будь яку книгу за вашим знанням англійської, за вашими вподобаннями в нашому ресурсному центрі. Також, коли говоримо про ОА варто відзначити старання щодо проведення дозвілля для студентів, невідємної частини навчання. Напевно, важко віднайти інший вуз, де є така кількість різноманітних клубів дозвілля. Починаючи від популярних хобі: фото, гумор та спорт. Кожен знайде собі щось до смаку.

Ольга Софілканич
студентка 4 курсу